Ángel Di María strzela fantastycznego pierwszego gola dla Juventusu

Manchester United i Juventus awansowały do 1/8 finału Ligi Europy dzięki wspaniałemu pojedynkowi. Obie drużyny mają wiele do zrobienia w 2023 roku i tutaj muszą stanąć na nogi. Wśród nich najbardziej zaskoczyła eliminacja FC Barcelony i Ajaksu. Przez wiele lat nie kontynuowali promocji swoich miejsc. Ta runda pucharowa pozwoliła ludziom zobaczyć inny scenariusz, w którym Juventus rozegrał znakomity mecz.

W tej rundzie nie tylko Marcus Rashford, który nosił Koszulka Manchester United, spisał się dobrze, ale także Ángel Di María strzelił pięknego gola. To był prawdopodobnie najlepszy gol, jaki Ángel Di María strzelił, odkąd założył Koszulka Juventus. 35-letni Ángel Di María spełnił swoje marzenie o mundialu w 2022 roku i teraz wygląda na bardziej energicznego. Być może z powodu braku obciążenia Ángel Di María jest teraz bardziej zrelaksowany w grze.

Ze względu na nieobecność Ángela Di Maríi w 2014 roku Argentynie najwyraźniej zabrakło szczęścia w finale, w którym przegrała z Niemcami. W 2022 roku Ángel Di María nie chciał przegapić mundialu. Zanim w pełni wyleczył kontuzję, zdecydował się jeszcze dołączyć do kadry narodowej. Dlatego reprezentacja również poważnie rozważała kontuzję Ángela Di Maríi, a jego czas gry został określony w pewnym przedziale. Po dołączeniu Ángela Di Maríi Argentyna nie tylko zdobyła Puchar Ameryki, ale także spełniła swoje marzenie o mundialu.