Barcelona zmusza starych graczy do odejścia lub obniżenia płac

Barcelona przez ostatnie kilka lat miała straszny problem z zarządzaniem zawodnikami, zawsze zmuszała graczy do opuszczenia zespołu. W zeszłym roku Barcelona wypchnęła Lionela Messiego, Antoine'a Griezmanna i Luisa Suáreza, aw tym roku drużyna chce wypchnąć Frenkie de Jong, Marca-André ter Stegena i Gerarda Piqué. Gerard Piqué ostatecznie przyjął obniżkę pensji i nadal nosił Koszulka FC Barcelona, jak chciał. Frenkie de Jong i Marc-André ter Stegen nie osiągnęli jeszcze porozumienia z Barceloną i są pod zbyt dużą presją.

Barcelona już zraniła poczucie własnej wartości starych graczy, wprowadzając nowych graczy. Frenkie de Jong wielokrotnie odmawiał opuszczenia zespołu, ale Barcelona chce go sprzedać. Barcelona również chce rekrutować młodych graczy, ale niestety pensja starych graczy jest zbyt wysoka, aby spełnić wymagania dotyczące limitu wynagrodzeń. W obliczu różnych metod przymusu w Barcelonie, wszyscy wciąż mają nadzieję, że Frenkie de Jong jak najszybciej przeniesie się do innych zespołów, w końcu stracił tutaj najbardziej podstawowe zaufanie.

Frenkie de Jong zalał się łzami, widząc, jak Lionel Messi i Antoine Griezmann żegnają się z Barceloną w zeszłym roku. Teraz Frenkie de Jong może również zdjąć tę ukochaną koszulki piłkarskie i zastanawia się, czy któryś z jego kolegów z drużyny nie będzie płakał. Dzisiejsza Barcelona stała się pozbawiona emocji, mierzą się tylko z interesami piłkarzy. Frenkie de Jong raz wybrał niewłaściwą drużynę i musi bardziej uważać na swój następny przystanek. Manchester United i Chelsea są w zawieszeniu, a Frenkie de Jong naprawdę niechętnie dołącza do takiego zespołu.