Na świecie nie ma drugiego Lionela Messiego

Lionel Messi jest najbardziej utalentowanym graczem w oczach wielu fanów. Jego koszulki piłkarskie jest zawsze lubiana przez wielu graczy i fanów. Lionel Messi, który kiedyś przez całe życie tylko ciężko pracował dla Barcelony, nie spodziewał się dyskredytacji ze strony klubu. Barcelona jest bardzo ważną obecnością w sercu Lionela Messiego. Daje Lionelowi Messiemu wiele dobrych wspomnień i rozwoju. Lionel Messi zrezygnował nawet z nagrody Laurence z powodu Barcelony.

Barcelona jest jak dom dla Lionela Messiego, pełen miłości i troski, więc jest gotów zapłacić za zespół. Występ Lionela Messiego w tym okresie naprawdę zasmucił wielu fanów. Nie chciał wyjeżdżać, nawet jeśli doznał kontuzji z powodu rekordu Barcelony. Wiele osób doradzało mu, aby odpoczął, nadal nalegał na noszenie Koszulka FC Barcelona do gry. Ponieważ Lionel Messi wie, czego teraz brakuje zespołowi, musi kontynuować grę, aby jego koledzy z drużyny mogli ćwiczyć więcej na miejscu.

Lionel Messi jest nie tylko lubiany przez fanów na całym świecie, ale także podziwiany przez wielu piłkarzy. Przeciwnikom trudno jest polubić wielu graczy, ale Lionel Messi jest taki. Ponieważ w Lionelu Messi widzimy nie tylko jego miłość do piłki nożnej, ale także rodzaj ducha futbolu, który pokazuje.