Obawy Pepa Guardioli dotyczące napastników

Manchester City zdobył w tym sezonie kolejne tytuły Premier League i wciąż ma trudności z wygraniem Ligi Mistrzów. Ten sezon był bardzo dużym testem dla Manchesteru City, a drużyna potwierdziła, że ​​zdobyła tytuł Premier League tylko w ostatniej rundzie. Kiedy Pep Guardiola przeszedł ekscytującą rundę finałową, dołączył również do graczy w Koszulka Manchester City. Zwykle Pep Guardiola ma na sobie czarne ubranie, ale nagle wygląda na bardziej energicznego, gdy ma na sobie niebieską koszulki piłkarskie.

Manchester City podpisał kontrakt z Erlingiem Hålandem, więc inni gracze również zmierzą się ze sceną ponownego wyboru. Manchester City po dwóch latach bez dobrego napastnika stracił dużą przewagę w Lidze Mistrzów. Raheem Sterling i Gabriel Jesus wciąż walczą o odegranie roli napastnika i ostatecznie opuszczą Manchester City, aby znaleźć nowe wyjście. Pep Guardiola wciąż rozważa opcje do przodu, ale jeszcze nie znalazł właściwej.

Wszyscy wciąż mają duże wątpliwości. Pep Guardiola nie mógł zdobyć Harry'ego Kane'a w zeszłym sezonie, więc dlaczego nie planował podpisać Son Heung-min? Napastnicy wybrani przez Manchester City są nieco starsi, dlaczego drużyna niechętnie rozwija młodego zawodnika? Czy to możliwe, że Pep Guardiola obawia się, że incydent z Leroy Sané powtórzy się, i dobrze wyszkolili piłkarzy, ale niestety nie potrafią utrzymać piłkarzy w pamięci.