Real Madryt organizuje wielką ceremonię pożegnania Casemiro

Real Madryt zorganizował wielką ceremonię pożegnania Casemiro, który objął każdego ze swoich kolegów z drużyny z pełnym błogosławieństwem. Wśród nich najbardziej zmartwieni są Luka Modric i Toni Kroos. Real Madryt nie ma już najsilniejszej trójki defensywnej. Real Madryt wszedł w okres wymiany w ostatnich latach, ale zespół ma trzech doskonałych wszechstronnych pomocników, Lukę Modric, Toni Kroos i Casemiro, więc drużyna jest nadal bardzo silna. Teraz, gdy Casemiro zdjął Koszulka Real Madryt, którą nosił przez 9 lat, jego koledzy z drużyny bardzo niechętnie go opuszczają.

Trio, Casemiro, jest najmłodsze i nikt nie spodziewał się, że jako pierwszy opuści Real Madryt. Luka Modric, który powinien odejść na emeryturę w Realu Madryt, powiedział wcześniej, że nie zmieni innych koszulki piłkarskie. Toni Kroos odrzucił przedłużenie kontraktu z Realem Madryt tego lata, ma własne pomysły i plany. A odejście Casemiro było sytuacją korzystną dla wszystkich, a umowa była tego warta zarówno dla nich samych, jak i dla Realu Madryt.

Być może to transfer Casemiro przyniósł Realowi Madryt tak wiele korzyści, że zespół zorganizował dla niego największą ceremonię pożegnania od ponad dekady. Real Madryt chciałby podziękować Casemiro za jego ciężką pracę, a jego obecność na zawsze zostanie zapamiętana przez zespół. Casemiro zna sposób działania Realu Madryt tak dobrze, że podjął słuszną decyzję, by założyć Koszulka Manchester United. Chociaż do pierwotnego kontraktu Casemiro z Realem Madryt pozostały trzy lata, Manchester United zaoferował kontrakt 4+1 z roczną pensją 18 milionów euro. Nie wiadomo, czy przybycie Casemiro zmieni Manchester United, ale umowa jest jednym z najbardziej odświeżających transferów tego lata.