João Cancelo i João Félix muszą dać z siebie wszystko w FC Barcelona

João Cancelo i João Félix naprawdę pokazali swoją siłę pod okiem Xaviego. Początkowo, gdy ci dwaj gracze założyli Koszulka FC Barcelona, kibice nadal kwestionowali ich siłę. Teraz, po dwóch meczach, kibice FC Barcelony nie martwią się już o siłę João Cancelo i João Félixa. Widzą kluczową rolę, jaką odgrywają gracze w grze. W zwycięstwie FC Barcelony 3:2 nad Celtą Vigo João Cancelo i João Félix asystowali Robertowi Lewandowskiemu po bramce.

Zwłaszcza mentalność João Cancelo bardzo się zmieniła, a jeden z jego goli bezpośrednio pozwolił FC Barcelonie wygrać mecz. Wszyscy wciąż pamiętają, że kiedy João Cancelo był wypożyczany do Bayernu Monachium, zawsze niechcący drażnił się z Manchesterem City. Jednak tym razem, gdy João Cancelo został wypożyczony do FC Barcelona, w wywiadzie wyraził wdzięczność Manchesterowi City za szkolenie. koszulki piłkarskie z numerem 7 zawsze będzie dobrym wspomnieniem. João Cancelo powiedział: Już dawno chciał dołączyć do FC Barcelony, ale niestety nigdy nie nadarzyła się taka okazja.

Mentalność zarówno João Félixa, jak i João Cancelo uległa zmianie. To ich drugie doświadczenie na wypożyczeniu do zespołu. Zawodnicy wypożyczeni przez drużynę po raz pierwszy mogą nadal zachowywać się arogancko i uważać, że drużyna nie spełnia ich wymagań dotyczących talentów. Kiedy zawodnicy zostali wypożyczeni przez drużynę po raz drugi, naprawdę zdali sobie sprawę, że nadchodzi kryzys i będą musieli pokonać kolejne trudności. João Félix i João Cancelo muszą dobrze spisywać się w FC Barcelona, w przeciwnym razie trajektoria ich karier zmieni się drastycznie.