Lionel Messi dziękuje Paris Saint-Germain za pomoc w 2021 roku

Pięć najlepszych lig piłkarskich oficjalnie dobiegło końca i nadszedł czas, aby Lionel Messi zdjął Koszulka Paris Saint-Germain i wyszedł. Aby podziękować Paris Saint-Germain za pomocną dłoń, kiedy Lionel Messi był najbardziej smutny w 2021 roku, cierpiał bez względu na to, ile krzywd doznał w ciągu ostatnich dwóch lat, nie narzekając na niesprawiedliwe traktowanie zespołu. Lionel Messi raczej już nie założy Koszulka FC Barcelona, nie może wrócić do mentalności z młodości. Dzisiejsza FC Barcelona ponownie zdobyła tytuł La Liga, więc nie ma potrzeby, aby Lionel Messi ponownie wracał do tego smutnego miejsca.

37-letni Sergio Ramos również opuścił Paris Saint-Germain z powodu wygaśnięcia dwuletniego kontraktu. Sergio Ramos jest wdzięczny, że może pracować z Lionelem Messim pod koniec swojej kariery, ten kolega z drużyny jest niesamowitym piłkarzem. Sergio Ramos nie planuje przejść na emeryturę, chce nadal móc grać na korcie. Przy wynikach Sergio Ramosa grający w pięciu najważniejszych ligach może nie dostać kontraktu, ale może zdecydować się na przetrwanie w innych klubach.

Neymar Júnior był najsmutniejszym kolegą z drużyny Lionela Messiego, który opuścił Paris Saint-Germain. Krótkie dwa lata między nimi znowu minęły, a mimo wszystko nie udało im się osiągnąć swojego celu, jakim było ponowne wygranie Ligi Mistrzów. Kontrakt Lionela Messiego wygasł i pozostał wolnym miejscem, podczas gdy Neymar Júnior może zostać sprzedany. Jaka będzie siła Neymara Júniora po wyleczeniu kontuzji tym razem? Czy uda mu się jeszcze utrzymać dobrą formę?