Manchester City zmienia plany i rekrutuje więcej zawodników

Po trzech rundach Premier League, których ludzie najbardziej niepokoją, jedynie Manchester City utrzymał pełne zwycięstwo, a inne zespoły zanotowały remisy. Everton w dalszym ciągu nie może uniknąć losu spadku, a obecne wyniki zespołu plasują się na samym dole ligi. Newcastle United spadło na 13. miejsce po trzech rundach rozgrywek, które nie przebiegły zgodnie z oczekiwaniami. Sądząc po aktualnej sytuacji meczowej każdej drużyny, w tym sezonie Premier League zmierzy się z największymi rozgrywkami od dziesięciu lat, a każdy zespół jest bardzo silny.

Po tym jak Manchester City stracił w pierwszym meczu pomocnika İlkaya Gündoğana, a kontuzję Kevina De Bruyne’a, zespół musi rozwiązać problem ustawienia pomocnika. W tej pilnej sytuacji pomocnik Matheus Nunes zdecydował się założyć Koszulka Manchester City i dołączyć do zespołu, który ma bardziej mistrzowski temperament. Być może obecnej siły Matheusa Nunesa nie da się porównać z dwoma poprzednimi wybitnymi pomocnikami Manchesteru City, ale pod okiem Pepa Guardioli może on osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Obecna siła Manchesteru City wciąż nie jest wystarczająco stabilna. W końcu gracze na wielu pozycjach w drużynie zmienili się, a dostosowanie się wymaga czasu. Po zmierzeniu się z kontuzją Kevina De Bruyne'a w pierwszym meczu Manchester City rozpoczął plan pozyskania większej liczby zawodników. Zespół nie chce, aby na późniejsze mecze miały wpływ kontuzje. Manchester City osiągnął w zeszłym sezonie doskonałe wyniki w potrójnej koronie. Wielu młodych zawodników chętnie nosi tę koszulki piłkarskie, dlatego drużynie bardzo łatwo jest chcieć więcej wyróżniających się zawodników.