Siła Brazylii ponownie słabnie

Brazylia zremisowała 0: 0 z Wenezuelą w grupie A Pucharu Ameryki, a trzy bramki Brazylii zostały unieważnione. Fani w Koszulka Brazylia nie byli przekonani przez sędziego, aby pochwalić się manią. Czuli, że piłka została niesprawiedliwie przyznana. Co to za sprawa? Uważam, że profesjonalna perspektywa sędziego na boisku jest bardziej dokładna.

Taktyka brazylijskiego zespołu w tym meczu była chaotyczna, a gracze nie rozumieli się wystarczająco dobrze. Bycie przyciągniętym przez Wenezuelę to realne osłabienie siły Brazylii, która jest znacznie silniejsza niż w Brazylii. Brazylijscy gracze byli zbyt niespokojni, aby zdobyć punkty z powodu braku duchowego zrozumienia w meczu. Niestety, nie wykorzystali dobrych szans i nieskuteczne było kopnięcie piłki do bramki bezkrytycznie. Na szczęście szczęście jest złym stanem psychicznym na boisku. Siła nie pozwala im popełnić takiego błędu.

Brazylia wciąż za bardzo spogląda na Puchar Ameryki. Każdą konkurencję wygrywa ciężka praca i siła. Brazylijska drużyna chce zdobyć ten zaszczyt dla narodowej koszulki piłkarskie, ale musi też ciężko pracować, aby trenować swoje umiejętności i jakość psychologiczną. Pamiętam, że Brazylia była przedmiotem naszego kultu. Zawsze byli tak dumni i potężni na boisku piłkarskim. Chodź, Brazylia.