Eden Hazard wciąż nie wygrał Real Madryt

Real Madryt przegrał 3: 1 z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów w Ameryce Północnej. Aby uczcić 50. rocznicę lądowania Apolla na Księżycu, belgijski gracz Eden Hazard nosił koszulki piłkarskie nr 50. Niestety pierwsza bitwa zakończyła się niepowodzeniem i Eden Hazard nie zdołała zmienić obecnej sytuacji Realu Madryt. Tym razem Bell nie pojawił się na boisku i prawdopodobnie relacje z Realem Madryt stają się coraz bardziej sztywne.

Real Madryt wciąż miał zbyt wiele niedociągnięć w tym meczu, a milczące porozumienie między graczami nie było wystarczająco harmonijne. Eden Hazard nie była tak silna, jak oczekiwali wszyscy. Pierwsza gra była prawdopodobnie napięta i wszyscy nie grali dobrze. Po przerwie Zinedine Zidane zastąpił wszystkich 11 zawodników innymi graczami, grając tak źle, że nawet trener nie chciał tracić na nie czasu.

Real Madryt, bez CRISTIANO RONALDO, rzeczywiście bardzo się wycofał. Nawet jeśli Eden Hazard nosi Koszulka Real Madryt, nie zastąpi ona ery Realu Madryt stworzonej przez CRISTIANO RONALDO. Ale klub nie będzie genialny tylko dla jednej osoby. Real Madryt nie czekał jeszcze na pojawienie się następnego. Drużyna piłkarska nigdy nie jest osobą, która może uratować zwycięstwo drużyny, dlatego ważniejszą rzeczą jest przydzielenie siły i pozycji zawodników drużyny, tak aby każdy z graczy miał możliwość odegrania własnych korzyści.