Dlaczego Leroy Sane nie może być ponownie wykorzystany przez Manchester City

Manchester City pokonał wczoraj West Ham United 4-1. Leroy San na boisku nie był szczęśliwy z powodu zwycięstwa w meczu, koszulki piłkarskie był na niego przemoczony. Czy naprawdę był nieszczęśliwy w Manchesterze City, jak powiedziała reszta świata? Pep Guardiola podkreślił również na konferencji prasowej, że Leroy Sane może w każdej chwili odejść, jeśli poczuje się nieszczęśliwy w Manchester City. Miał nadzieję, że gdy wszyscy będą grać w piłkę nożną, uwolni się z radości i pasji, zamiast walczyć z wyczerpaniem.

W 2016 roku Leroy San dołączył do Manchesteru City w 19 Koszulka Manchester City. Unikalna fryzura przypomina wszystkim Leroy Sane, który w zeszłym roku zdobył nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika w Premier League. Ale nie wiem, dlaczego Pep Guardiola nie pozwolił mu grać od ostatniego sezonu. Może dlatego, że Manchester City podpisał w zeszłym roku kolejny kontrakt z Leroy Sane, ale niestety nie podpisał go. Nie zdecydował, jaki to jest kontrakt. Czy to dlatego, że nie jest jasne, czy Leroy Sane chce grać w Manchesterze City, czy nie, więc naturalne jest, że nie pozwala mu się grać?

W tym świecie piłki nożnej kluby odgrywają kluczową rolę. Jeśli chcą, abyś był numerem jeden na świecie, musisz najpierw podpisać umowę. Łatwo jest zrezygnować z utalentowanego gracza i nie pozwolić ci wejść na boisko. Młodsza Lorry Sane nie spodziewała się tak szybko podjąć decyzji. Zespół dostrzegł jego potencjał i miał nadzieję, że będzie grał w Manchesterze cały czas.