Rozwój Jude Bellingham jest nierozerwalnie związany z naukami Realu Madryt

Każde trofeum jest wynikiem ciężkiej pracy, a Jude Bellingham zdobyła nagrodę Laureus Breakthrough Award 2024. Statystyki osobiste Jude Bellinghama znacznie się poprawiły, odkąd założył Koszulka Real Madryt. W obliczu znakomitych wyników Jude Bellingham nie zapomniała o oryginalnej filozofii futbolu i jest pełna podziwu dla każdego przeciwnika.

W zeszłym tygodniu Real Madryt po bohaterskim zwycięstwie nad Manchesterem City pomyślnie awansował do półfinału Ligi Mistrzów. W krajowych derbach Real Madryt również pokonał Barcelonę i zasadniczo zapewnił sobie mistrzostwo La Liga w tym sezonie. W obliczu intensywnych meczów pod koniec sezonu Jude Bellingham czuł się bardzo zmęczony, ale mimo to nalegał, aby w każdym meczu stać na stojąco. Kiedy Jude Bellingham dołączył do Realu Madryt, zdał sobie sprawę, dlaczego gracze tej drużyny są tak silni fizycznie. Ponieważ Real Madryt nie pozwala zawodnikom na leniuchowanie, doskonały system zarządzania pozwala także zawodnikom na lepszy rozwój fizyczny.

Kiedy po raz pierwszy zaczął zakładać koszulki piłkarskie i brać udział w treningach Realu Madryt, był to najtrudniejszy okres dla Jude Bellinghama. Ponieważ treningi w innych klubach różnią się od treningów w Realu Madryt, Jude Bellingham po raz pierwszy doświadczyła tak intensywnego poziomu treningu. Po przejściu tego trudnego okresu Jude Bellingham stwierdził, że jego sprawność fizyczna znacznie się poprawiła i nawet po rozegraniu całego meczu nie czułby zmęczenia. Jude Bellingham dziękuje Realowi Madryt za jego wskazówki, które dały mu szansę na zdobycie nagrody Laureus.