Roma tymczasowo zajęła pierwsze miejsce w Serie A w tym sezonie

Rankingi Serie A bardzo się zmieniły w tym sezonie, gdzie Roma jest na pierwszym miejscu, a Juventus spadł na 16. miejsce. Po trzech rundach Serie A Roma, AC Milan i Neapol utrzymały trzy zwycięstwa z 9 punktami. Roma poczyniła ogromne postępy pod przewodnictwem José Mourinho. Czy mogą zmienić historię w tym sezonie?

Wielu widzów myśli o obecnych Romach, kiedy w zeszłym roku widzą Tottenham Hotspur. Czy pasja José Mourinho może trwać do końca sezonu zasadniczego? W zeszłym roku José Mourinho trzymał również Koszulka Tottenham Hotspur, aby ogłosić, że zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów. Niestety, rekord drużyny w drugiej połowie sezonu zasadniczego był coraz gorszy. W tym sezonie José Mourinho wziął Koszulka AS Roma i założył ją na pierś. Ma nadzieję na osiągnięcie wyższych zaszczytów w tym zespole. Czy José Mourinho może stworzyć nowe i wyższe zaszczyty? Publiczność jest sceptyczna.

José Mourinho trenował do tej pory 10 drużyn. Ma za sobą mecze Premier League, Serie A i La Liga. Kariera trenerska José Mourinho jest pełna wzlotów i upadków. Od 3 lat najdłużej trenuje w zespole. Dlatego wielu widzów bardzo podziwia mentalność José Mourinho. Nie porzuci swojej fanatycznej pogoni za piłką nożną z powodu porażki. José Mourinho zdobył 8 tytułów mistrzowskich, 2 tytuły Ligi Mistrzów UEFA, 2 tytuły Pucharu UEFA i 8 krajowych pucharów, ale powiedział: Piłka nożna to niekończąca się pogoń za marzeniami, nie tylko o mistrzostwo i grę.