Liverpool ponownie zmierzy się z AC Milan po 15 latach

Top 32 Ligi Mistrzów oficjalnie wystartował, a AC Milan ponownie spotkał się z Liverpoolem po wielu latach. Liverpool i AC Milan to bardzo silne zespoły ofensywne, więc ten mecz przyciągnął wielu widzów do oglądania. Koszulka AC Milan od wielu lat nie pojawiała się w Lidze Mistrzów, więc wielu wiernych i starych kibiców przyszło dopingować ten mecz. Kiedy starzy gracze byli tak szczęśliwi, że płaczą za bramką AC Milan, wszyscy byli głęboko podziwiani przez wspaniałą historię tego zespołu.

AC Milan przegrał z Liverpoolem 3-2 i nie udało mu się wygrać pierwszego zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Liverpool ostatecznie pokonał AC Milan po 15 latach. Przegrali ze swoimi przeciwnikami 2:1 w finale Ligi Mistrzów UEFA 2006 i przegapili idealną szansę na mistrzostwo. Obie strony spisały się w tym meczu bardzo dobrze. AC Milan objął prowadzenie w pierwszej połowie, a Liverpool odwrócił grę w drugiej połowie, aby wygrać. AC Milan przegapił dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki w ostatnich minutach meczu, a zawodnicy pokazali zmęczenie.

Duch Armii Czerwonej Liverpoolu, który odmawia przyznania się do porażki, po raz kolejny znalazł odzwierciedlenie w tym meczu. To bardzo obiecujący zespół. Było też wielu widzów ubranych w Koszulka Liverpool. Wszyscy mają nadzieję, że drużyna dokona kolejnego przełomu w grze w tym sezonie. AC Milan i Liverpool to zespoły pełne inspirujących duchów i dostarczają ludziom pewnego rodzaju duchowej inspiracji podczas swoich meczów.