Zwyczajność jest losem większości ludzi na świecie

Kiedy Leicester City zdobyło pierwsze miejsce w Mistrzostwach Anglii, ludzie po raz kolejny poczuli urok tej drużyny. Wiele lat temu Leicester City spełniło swoje marzenie o zostaniu mistrzem Premier League dzięki silnej woli grupy wyjątkowych graczy. Spośród tych zawodników tylko Jamie Vardy nadal gra w Koszulka Manchester City. Być może to właśnie wiara Jamiego Vardy'ego w to, że się nie poddaje, pozwoliła Leicester City ponownie wrócić do Premier League.

Każdy ma marzenia, ale wytrwałość to cecha nielicznych. Futbolowy duch, jaki wykazuje 37-letni Jamie Vardy, wystarczy, aby zaszokować wewnętrzny świat każdego zwykłego człowieka. Zwykłe życie to los większości ludzi na świecie, a jeśli chcesz mieć wspaniałe życie, musisz pracować dziesięć razy ciężej. Jamie Vardy nie zdecydował się na rezygnację z lojalności wobec zespołu ze względu na trudności i pokusę pieniędzy. Mocno niósł ostatnią nadzieję na powrót drużyny do Premier League.

Odkąd Jamie Vardy założył tę niebieską koszulki piłkarskie, nigdy nie myślał o opuszczeniu zespołu. Do chwili, gdy Leicester City musiało spaść z ligi, pozostał tutaj i nigdy nie opuścił klubu. Wtedy Jamie Vardy odrzucił zaproszenia od wysoko płatnych drużyn, takich jak Manchester United, Tottenham i Barcelona, a w zeszłym roku odrzucił zaproszenie za duże pieniądze od saudyjskiej drużyny. Naprawdę ma zaawansowaną mentalność profesjonalnego piłkarza.