Erling Haaland strzelił cztery gole w jednym meczu

Doskonałe wyniki Manchesteru City na przestrzeni lat są nierozerwalnie związane z poczuciem jedności każdego zawodnika. Manchester City ma nadzieję, że w kilku ostatnich meczach Premier League w tym sezonie Erling Haaland nadal może zdobyć nagrodę Złotego Buta, a wszyscy gracze są gotowi pomóc swoim kolegom z drużyny w zdobyciu tego zaszczytu. W meczu Manchesteru City z Wolves Erling Haaland po raz kolejny strzelił cztery gole w jednym meczu. Zdobycie tych czterech bramek pozwoliło także Erlingowi Haalandowi po raz kolejny pewnie zająć pierwsze miejsce na liście strzelców.

Ponieważ Manchester City pozostał tylko jeden harmonogram, zespół może traktować każdy mecz poważnie, ponieważ nie chce tracić więcej szans na zdobycie mistrzostwa. Po zmianie Erlinga Haalanda Julián Álvarez również strzelił gola z ławki rezerwowych, gdy Manchester City pokonał Wolves 5:1. To kolejny sezon, w którym Julián Álvarez występuje jako zmiennik w Koszulka Manchester City. Ile więc zyskał?

Po tym, jak cztery główne ligi wyłoniły z wyprzedzeniem skład mistrzowski, jedynie Premier League nie wyłoniła jeszcze ostatecznego zwycięzcy. Zarówno Manchester City, jak i Arsenal robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać zwycięstwo w każdym meczu. Kiedy zawodnicy zakładają swoje koszulki piłkarskie, aby wziąć udział w zawodach, mają poczucie odpowiedzialności. Dziś Erling Haaland wspomina dwa pojedynki z Realem Madryt i bardzo mu przykro. Obrońcy Realu Madryt byli zbyt silni. Erling Haaland nie mógł przełamać tej defensywnej taktyki i mógł tylko patrzeć, jak jego przeciwnik wygrywa. Teraz, na zwycięskim boisku, Erling Haaland nigdy nie pozwoli, aby jego jakość osłabła.