Śledzenie marzeń z dzieciństwa Frenkie de Jong

Barcelona oficjalnie ogłosiła przystąpienie Frenkie de Jong, który stanie na zielonej trawie Camp Nou w jego Koszulka FC Barcelona i walczy o Barcelonę. Barcelona ma idola Frenkie de Jong Messi, który zawsze marzył o graniu w piłkę z Messim. Gra w Barcelonie jest dla niego najbardziej pożądanym klubem od czasu gry w piłkę nożną.

Frenkie de Jong nie zdecydował się jeszcze na noszenie kilku koszulki piłkarskie w klubie w Barcelonie. Barcelona zostawiła mu nr 14. Niestety Frenkie de Jong odmówił, ponieważ Barcelona nr 14 reprezentuje gwiazdę Johana Cruijffa. Po prostu chce być sobą, a nie porównywać się z innymi, i nie chce mieć zbyt dużej presji zewnętrznej. Frenkie de Jong jest słabym piłkarzem i serdecznym piłkarzem, a jego uśmiech jest zawsze tak jasny na jego twarzy. Zawsze przynosi zespołowi pozytywną energię. Jako pomocnik biegnie jak wiatr.

Frenkie de Jong opuszcza Ajax, a Ajax życzy Frenkie de Jong szczerze: Barcelona, ​​ciesz się przyszłością. Niewielu graczy opuściło zespół, a drużyna może być tak troskliwa. Można powiedzieć tylko, że Frenkie de Jong jest naprawdę rzadkim piłkarzem. Jego styl piłkarski i duch są podziwiane przez wszystkich. Bez względu na to, do jakiej drużyny idzie, nadal jesteśmy przyjaciółmi poza boiskiem.