Wdzięczność Marcelo za futbol

Gracze Realu Madryt gwałtownie spadli w tym roku, a Marcelo spadł najbardziej z 60 milionów do 25 milionów. Niedawno pojawiły się informacje, że Marcelo może zdjąć Koszulka Real Madryt i dołączyć do innych zespołów, ponieważ został zastąpiony przez nowych graczy wprowadzonych przez zespół. Najprawdopodobniej do zespołu dołączy Juventus, gdzie Cristiano Ronaldo walczył z nim.

Marcelo dołączył do Realu Madryt w 2007 roku i nosił na sobie koszulkę koszulki piłkarskie przez 12 lat. Nigdy nie zmienił swojej wdzięczności dla Realu Madryt. Kiedy w wieku 18 lat wstąpił do Realu Madryt, był zdecydowany spłacić uznanie Real Madryt za siebie i być odpowiedzialnym za zespół. Kiedy był dzieckiem, jego żałosne życie sprawiło, że zrozumiał znaczenie piłki nożnej i wartość każdej szansy w życiu. Marcelo zawsze był ulubionym kapitanem drużyny graczy. Zawsze może nauczyć nas wielu umiejętności i szczęśliwego życia.

W zeszłym roku siła Marcelo mogła nieco spaść z powodu kolejnej kontuzji. Nadal nie wiemy, jaka jest sytuacja. Kiedy po raz pierwszy wszedł do Realu Madryt, był nastolatkiem, a teraz jest w średnim wieku. Jego młodość poświęcona jest jego ukochanemu klubowi piłkarskiemu Real Madryt. Mam nadzieję, że Real Madryt będzie miły dla graczy, którzy za to wszystko dadzą. W końcu niewielu graczy jest tak lojalnych jak Marcelo i trzyma się swojej pierwotnej wdzięczności.