Bayern Monachium wygrywa nowy sezon otwierający

Rozpoczął się sezon Bundesligi 2022-2023, od pierwszego meczu pomiędzy Bayernem Monachium a Frankfurtem. W tym meczu FC Bayern Monachium strzelił w sumie sześć bramek, a pięciu graczy strzeliło pierwszego gola w nowym sezonie. Wśród nich Leroy Sane, Joshua Kimmich i Serge Gnabry strzelili bramki, a ich wspaniały występ spotkał się z ciepłym aplauzem kibiców. To był pierwszy ligowy mecz Sadio Mané w Koszulka Bayern Monachium i nie spodziewał się, że zdobędzie tak szybko bramkę.

Po meczu Sadio Mané nadal jest podekscytowany i ma nadzieję, że w przyszłości zachowa lepsze zrozumienie ze swoimi kolegami z drużyny. Wydaje się, że odejście napastnika Roberta Lewandowskiego dało szansę większej liczbie graczy, a 19-letni Jamal Musiała strzelił dwie bramki w jednym meczu. Po tym, jak wszyscy zobaczyli wspaniałe wykonanie tej gry, wydawało się, że widzą grupę graczy w Koszulka Niemcy, która pojawia się ponownie w swoich dniach chwały. Dawno temu zostało powiedziane: żeby wiedzieć, jak silne są Niemcy, spójrz na wyniki Bayernu Monachium.

Serge Gnabry ostatecznie zdecydował się pozostać z Bayernem Monachium, a Robert Lewandowski do FC Barcelony. Aby podziękować Serge'owi Gnabry'emu za jego bezinteresowne poświęcenie dla zespołu, FC Bayern Monachium dał mu koszulki piłkarskie z numerem 7. Początkowo Serge Gnabry nosił koszulkę Bayernu Monachium nr 22, a teraz zakończył odnowienie kontraktu i otrzymał stroje piłkarskie, która reprezentuje siłę Bayernu Monachium. Ta liczba nie była w stanie znaleźć odpowiedniego kandydata, odkąd Franck Ribéry opuścił Bayern Monachium, a teraz zespół zdecydował się na Serge Gnabry główną rolę tego numeru.