Luis Suárez sprostał łzom młodości, by zostać na zawsze w Mistrzostwach Świata w Katarze

Dobiegła końca faza grupowa Mistrzostw Świata 2022, w której najbardziej płakał urugwajczyk Luis Suárez, żegnając się z murawą. Dla starych graczy, którzy ponownie założą Koszulka Urugwaj MS 2022, będzie to ostatnia szansa na grę. Po meczu Luis Suárez, Edinson Cavani i Diego Godín uronili łzy smutku i być może już nigdy nie zagrają w reprezentacji. Darlose Núñez i Federico Valverde nie stworzyli cudów, wciąż potrzebują więcej gier, aby przeżyć.

Urugwajski weteran w końcu się pożegna. Luis Suárez nie mógł powstrzymać smutnych łez. Mocno przytulił Edinsona Cavaniego. Luis Suárez może być zawodnikiem, który najwięcej płakał na mundialu w tym sezonie, jak bardzo ma nadzieję, że poprowadzi drużynę dalej. Te Mistrzostwa Świata to ostatni raz, kiedy Luis Suárez brał udział w polu widzenia wszystkich i trudno będzie mu w przyszłości wystąpić w ważnych rozgrywkach.

Kiedy Luis Suárez żegnał się w Koszulka Atlético Madryt po raz ostatni w tym roku, również płakał bardzo smutno. Luis Suárez to człowiek z temperamentem, kocha piłkę nożną, więc bardzo smutno jest rozstawać się ze wszystkim, co jest związane z piłką nożną. Wszyscy widzieli płaczącego Luisa Suáreza i wszyscy fani odeszli z żalem. Łzy Luisa Suáreza pozostaną na tym boisku na zawsze. Jego wygląd dorastający do młodości sprawi, że ludzie zawsze będą pamiętać najbardziej wzruszającą scenę Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.