Paris Saint Germain nie wygra Ligi Mistrzów w tym sezonie

W 26 rundzie ligi francuskiej gracze nosili Koszulka Paris Saint-Germain z napisem „China cheer”, aby pojawić się na stadionie Prince Park. Chociaż Paris Saint-Germain pokonał Bordeaux 4-3 w meczu, Neymar został odesłany dwie żółte kartki przed końcowym meczem. Neymar został oczywiście zaatakowany przez przeciwnika w meczu, ale sędzia nie wykonał żadnej kary. Może to ten gniew sprawia, że ​​Neymar traci równowagę. Fani nie wiedzą, czy zobaczą go w koszulki piłkarskie nr 10 w następnym meczu.

Paris Saint-Germain przegrał z Borussią Dortmund na drodze do Ligi Mistrzów. W tym czasie wszyscy nie mogli zrozumieć, dlaczego Paris Saint-Germain przegrał. Po meczu publiczność wyraźnie zobaczyła obecność obrony pleców Paris Saint-Germain. Problem polega na tym, że napastnik nie jest lepszy do obrony i nadal jest atakowany przez przeciwnika. Obecny napastnik Paris Saint-Germain ma pięciu wybitnych graczy, ale niestety obrońca nie może znaleźć wiarygodnego kolegi z drużyny, więc bez względu na to, jak trudny jest napastnik, czasami nie może wygrać.

Gdy drużyna nie osiągnie pełnego statusu, trudno jest wygrać na boisku Ligi Mistrzów. Wygląda na to, że Neymar nie może zdobyć wyróżnień na stadionie Ligi Mistrzów. Zespół nie osiągnął tego poziomu i nie osiągnął stabilnej mentalności. Tegoroczna Liga Mistrzów bardzo się zmieniła. To nie jest etap La Liga i Premier League. Serie A i Bundesliga również ciężko pracują, aby wygrać Ligę Mistrzów.