Piłkarz Bayernu Monachium ponownie wygrywa Europejski Złoty But po 49 latach

W zeszłym roku Ballon d'Or został odwołany z powodu poważnej epidemii wirusa, a Robert Lewandowski przegapił okazję do wygranej. W tym roku Robert Lewandowski w końcu zrealizował swoje marzenie. Wziął w dłonie Europejski Złoty But i skłonił się, aby podziękować wszystkim za wsparcie i zachętę. Występ Roberta Lewandowskiego w ciągu ostatnich dwóch lat jest bardzo dobry, jest zawodnikiem, o którym mówi się, że później stanie się wielkim wydarzeniem. Najbardziej wdzięczną drużyną Roberta Lewandowskiego jest Bayern Monachium, który zawsze będzie kochał tę czerwoną koszulki piłkarskie z numerem 9.

49 lat temu zawodnik Bayernu Monachium Gerd Müller zdobył Europejski Złoty But z 40 golami w jednym sezonie w Bundeslidze. A w tym roku zawodnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski ponownie zdobył Europejską Złotego Buta, oddając 41 strzałów, bijąc historyczny rekord Bundesligi. Nie jest łatwo zdobyć to trofeum. To pierwszy raz, kiedy Robert Lewandowski zdobył Europejskiego Złotego Buta i wzruszył się do łez. Robert Lewandowski przypomniał przebieg swojej kariery na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat i wreszcie miał okazję stanąć tutaj, aby odebrać ten zaszczyt. W tej erze, dzięki istnieniu Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo, wielu graczy nie miało wielkich szans na zdobycie najlepszego osobistego wyróżnienia, ale Robert Lewandowski dał z siebie wszystko w nieustannych wysiłkach.

Robert Lewandowski z powodzeniem odziedziczył piłkarskiego ducha 9. drużyny Koszulka Bayern Monachium . Wszyscy wierzą, że Gerd Müller w niebie również się uśmiechnie i pobłogosławi. Czas jest zawsze najlepszym dowodem na to, że nie zawiedzie każdego, kto ciężko pracuje. Być może wiele osób nie może wytrzymać próby czasu i w połowie przestaje dążyć do spełnienia swoich marzeń. Jest też wiele osób, które ostatecznie uległy aranżom losu z powodu wszelkiego rodzaju trudów.